SZZ z INF – 9. 9. 2020

UDME - prezenční forma studia

Absolvování předmětu UDME se řídí následujícími pravidly:

• Do odvolání probíhá výuka předmětu UDME pouze distanční formou. Konzultace jsou možné, ale budou probíhat vždy po vzájemné domluvě a induviduálně.
  • Přednášky - obsah jednotlivých týdnů je uváděn v průběžně aktualizovaných přílohách.
  • Cvičení - náplň jednotlivých cvičení (t.j. úlohy určené k vyřešení) jsou součástí aktualizovaných příloh. Nutnou (nikoliv však postačující) podmínkou udělení zápočtu je průběžné řešení úloh - nahrazuje podmínku aktivní účasti na cvičení! Řádně okomentované řešení (za každé cvičení jeden soubor) zašle student přednášejícímu mailem (soubor v některém z formátů pdf, docx; max. velikost 4 MB), a to nejpozději do 14 dnů od termínu cvičení.
  • Klasifikovaný zápočet bude udělen, pokud student splní následující podmínky:
    • Splní výše uvedenou nutnou podmínku.
    • Úspěšně vypracuje písemný zápočtový test.
  • Písemný zápočtový test se uskuteční 11. 5. 2020 od 10:40 v učebně G303. Na zápočtový test je třeba se přihlásit prostřednictvím systému STAG a splnit další stanovené podmínky - viz informace na univerzitním, resp. fakultním webu.
  • Opravný zápočtový test se uskuteční 25. 5. 2020 od 10:40 v učebně G303. Na zápočtový test je třeba se přihlásit prostřednictvím systému STAG a splnit další stanovené podmínky - viz informace na univerzitním, resp. fakultním webu.
  • Aktuální přehled udělených zápočtů (včetně klasifikace) je uložen v příloze _UDME_oznámení.pdf.

doc. RNDr.M. Koucký, CSc.