přihlášení a odevzdání – 20. 5. 2020

zadání BP/DP – 22. 5. 2020

SZZ z INF – 15. 6. 2020

Úvod do diskrétní matematiky - kombinovaná forma

Informace k předmětu Úvod do diskrétní matematiky v kombinované formě platné pro ak. rok 2019/20.

V důsledku opatření rektora TUL a děkana FP TUL probíhá výuka do odvolání pouze distanční formou. Obsah studia je uveden v příloze (včetně doporučené studijní literatury). Případné konzultace budou probíhat elektronickou formou, prostřednictvím e-mailu.

doc. RNDr.M. Koucký, CSc.

Attachments:
Download this file (UDME_skripta_1.pdf)UDME_skripta_1.pdf[ ]779 kB
Download this file (UDMK_vyhláška_2020_web.pdf)UDMK_vyhláška_2020_web.pdf[ ]233 kB