SZZ z INF – 22. 8. 2019

Videonávody – STAG a budovy (Z. Švanda)

Error
  • Error loading feed data

Informatika jako věda na ZŠ

snajder

Posledním zahraničním odborníkem z oblasti didaktiky informatiky, který navštíví naši katedru/fakultu v rámci projektu zaměřeného na vytváření mazinárodních vazeb, je dr. Ľubomír Šnajder. Domovsky působí na Přírodovědecké fakultě Univerzity P. J. Šafárika v Košicích. Zaměřuje se především na aktivizující metody či badatelský přístup k výuce. Přijměte pozvánku na následující volně přístupné akce:

– Ve středu 23. 10. 2013 od 14.20 do 15.50 v učebně HI4 si můžete vyzkoušet práci se zvukem v prostředí dětského porgramovacího jazyku Scratch v rámci cvičení Didaktiky informatiky 1.
 – Ve čtvrtek 24. 10. 2013 od 14.20 do 15.50 v učebně HP4 se můžete seznámit s tvorbou aktivizujících úloh a badatelsky orientovných cvičení v Informatice v rámci přednášky stejného předmětu.
 – V pátek 25. 10. 2013 od 9.00 do 10.30 v didaktickém kabinetě KMD si společně podiskutujeme o výzkumných aktivitách.

Zprávy z fakulty