SZZ z INF – 22. 8. 2019

Videonávody – STAG a budovy (Z. Švanda)

Error
  • Error loading feed data

Informatická výchova na Slovensku

slanci

Dalším ze zahraničních odborníků, kteří navštíví naši fakultu/katedru je doc. RNDr. Ľubomír Salanci, PhD. Jeho domovským pracovištěm je Katedra základov a vyučovania informatiky na Komenského univerzitě v Bratislavě. Zaměřuje se především na didaktiku programování, ale je také spoluautorem učebnice informatické výchovy pro 2. ročník ZŠ. Setkat se s ním můžete na následujících volně přístupných akcích:

– Ve středu 16. 10. 2013 od 14.20 do 15.50 v učebně HI4 si můžete vyzkoušet různé aktivity pro výuku žáků na prvním stupni ZŠ v rámci cvičení Didaktiky informatiky 1.
 – V pátek 18. 10. 2013 od 9.00 do 10.30 v didaktickém kabinetě KMD se doc. Salanci můžete zeptat na cokoli v rámci diskuse např. o tvorbě učebnice nebo o programovacích jazycích vhodných pro výuku.

Zprávy z fakulty