SZZ z INF – 23. 5. 2019

Videonávody – STAG a budovy (Z. Švanda)

Error
  • Error loading feed data

Výuka informatiky v Litvě

dagiene

V rámci návštěv zahraničních odborníků u nás na fakultě/katedře se jako s první můžete setkat s prof. Valentinou Dagienė. Jejím domovským pracovištěm je Institut matematiky a informatiky na Vilniuské univerzitě. Mimo jiné je „matkou” mezinárodní soutěže Bobřík informatiky (resp. Bebras). Přijměte pozvánku následující volně přístupné akce:

– Ve středu 9. 10. 2013 od 14.20 do 15.50 v učebně HI4 si můžete vyzkoušet různé aktivity pro výuku žáků v rámci cvičení Didaktiky informatiky 1.
 – Ve čtvrtek 10. 10. 2013 od 14.20 do 15.50 v učebně HP4 Vás prof. Dagienė seznámí právě s podobou výuky informatiky/ICT (národním kurikulem) v Litvě v rámci přednášky stejného předmětu.
 – V pátek 11. 10. 2013 od 9.00 do 10.30 v didaktickém kabinetě KMD si společně podiskutujeme o výzkumných aktivitách.

Zprávy z fakulty