Informace pro studenty 1. ročníku FT o předmětu MV2.

V sekci semestrální práce naleznete zadání první části semestrální práce.

28.3.20211) Výuka předmětu MV2 bude probíhat distančně (po dobu trvání uzavření VŠ). Materiály, které budu připravovat, naleznete vždy na těchto stránkách (videa prostřednictvím odkazu na google disk). Po dobu trvání distanční výuky jsou všechna pravidla stejná pro studenty prezenční i kombinované formy (tj. včetně podmínek pro udělení zápočtu) a ani rozdělení na cvičení nehraje žádnou roli (dokud nebude obnovena výuka).

2) Zápočet bude letos udělen za vypracování semestrální práce. Detaily a zadání (až to bude aktuální) naleznete v sekci semestrální práce. Semestrální práce zůstanou i po případném přechodu zpět ke standardní výuce. Podmínky už se tento semestr měnit nebudou. Pokud máte z předmětu MV2 vloni udělený zápočet, uznám ho. Ozvěte se mi, uznání zápočtu by se mělo vyřešit na začátku semestru.

3) Zkouška bude klasická písemka. Pokud to situace a opatření ve zkouškovém období dovolí, budu zkoušet prezenčně ve škole. Pokud to nebude možné, bude zkouška zadána online. Podrobnosti v sekci zkouška.

4) Přednášky budu připravovat ve formě videí, která naleznete v sekci program. Přednášky budou připraveny vždy dopředu a budete si je tak moci pustit kdykoliv. Na přednášky se nebudeme nijak spojovat. Videa budou uložena na google disku a přístupná uživatelům s účty TUL. Používejte tedy prosím svůj xy@tul.cz google účet, přístup pod jiným účet (např. soukromý gmail) nebudu schvalovat.

5) Cvičení bude (při distanční výuce) probíhat hromadně prostřednictvím google meet a to v době přenášky tj. v pondělí od 12:30, kdy máte v rozvrhu čas rezervovaný na matematiku. Cvičení se bude nahrávat a záznam bude možné si pustit kdykoliv. Účast se kontrolovat nebude, jedinou podmínkou pro získání zápočtu je úspěšné vypracování semestrálních prací.

Odkaz na místnost pro výuku MV2.

6) Tato pravidla platí i pro studenty kombinované formy - budete mít k dispozici videopřednášky a všechny ostatní materiály. Pondělního cvičení se samozřejmě můžete také účastnit. Pokud se vám to časově nehodí, bude k dispozici záznam. Žádná další speciální výuka pro dálkaře nebude (při distanční výuce). Budete-li potřebovat se na něco zeptat (a nebude se moci připojit ke cvičení), je samozřejmě vždy možné domluvit si google meet konzultaci, stručné dotazy vyřešíme mailem.

10.2.2021Zde budou informace o předmětu KAP/MV2.

10.2.2021Milan Cvrček
milan(tečka)cvrcek(zavináč)tul(tečka)cz
tel: 48-535-2873
budova G, 4. patro
Poštovní adresa: KAP TUL, Studentská 2, 461 17 Liberec

Valid XHTML 1.0 Transitional